l.u.r.v.e
korang penah rasa tak.... best lah.... bagik aku lah... dah nama pun aku nih...memang suka makan.... ada lagik 2 perisa... ntah haper aku lupa.... tapi mahal jer lah plak.... mungkin tak mahal mana... sepeket tuh... rm2.30 ... tapi sebab brand dia twisties.... so... biasa aku beli twisties sepeket gabak tuh less than rm2..hehehehe.....tapi aku suke.... amaran untuk yang nak diet...jgn makan lurve ini.... nanti makan hati sebab berat naik..hahahahaha... so aku dah rsa semalam dah lah..hahahah
Comments
mmg lurve lah makan ni!!!
enak dimakan begitu sahaje
mubirah - ye betulllll...rasa nak lagik jer kan....
orangelily - jom beli lagik...